Велосипедисти прокладуть через Житомир “Вишиваний шлях”

У суботу, 25 червня, до Житомира завітає група справжніх фанатів велосипедних мандрів – учасники Всеукраїнського велопробігу маршрутом «Вишиваний шлях», – повідомили організатори проекту.

3 (3)

«У Житомир група у складі 25 велосипедистів прибуде орієнтовно о 13.00. Місцеві активісти підготували для учасників велопробігу цікаві екскурсії та готуються до теплої зустрічі. Планується прес-конференція, а також візит до музею космонавтики. А 26 червня зранку вирушають до Радомишля. У групі велосипедистів – представники майже всіх регіонів України: Харків, Львів, Рівне, Житомир, Миколаїв, Івано-Франківськ, Київ, Дрогобич, Чернівці. Крім того, у складі учасників – двоє білорусів!» – йдеться у повідомленні.

1 (4)

Довжина усього шляху становить понад 2 тис. км, тривалість подорожі – 18 днів. Фінішує група 28 червня у Києві на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, учасники проекту «Вишиваний шлях» розпочали велотур 11 червня з Ужгорода, а 13 червня з Харкова. Обидві групи рухаються назустріч одна одній, долаючи половину шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *