Від коронавірусу помер 68-річний житомирянин

Від коронавірусу помер 68-річний житомирянин

З початку епідемії це вже 34 смерть.

Протягом вихідних коронавірус забрав життя ще одного жителя області. Від цього захворювання помер 68-річний житель Житомира. Про це повідомив Житомирський обласний лабораторний центр.

«Пацієнт мав супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби. Чоловіка госпіталізували ще 4 червня, діагноз – коронавірус – підтвердили 5 червня. Лікарі докладали всіх зусиль, аби допомогти пацієнтці та, на жаль, хвороба виявилася сильнішою», ‒ йдеться у повідомленні.

Наразі на Житомирщині зареєстровано 34 летальні випадки. Найбільше життів COVID-19 забрав у Житомирі. Тут померли аж 10 пацієнтів, у яких виявили коронавірус. По 4 особи померли у Бердичівському та Черняхівському районах. У Житомирському районі зареєстрували 3 загибелі від COVID-19, по 2 — у Любарському та Чуднівському районах. По одному летальному випадку зафіксували у Коростенському, Коростишівському, Малинському, Новоград-Волинському, Попільнянському, Радомишльському, Романівському, Ружинському та Пулинському районах.

Нагадаємо, що на коронавірус на Житомирщині захворіли 236 медичних працівників. Станом на 13 липня в області захворіли на COVID-19 1542 осіб.

Leave a Comment