Від вибуху гранати на Житомирщині загинув військовослужбовець

На Житомирщині від вибуху гранати загинув військовослужбовець – розпочато кримінальне провадженн. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.
“Установлено, що 24 лютого 2017 року, на території полігону під час проведення підготовки тактичного поля для проведення стрільб, сержант, який обіймав посаду радіотелефоніста військової частини, внаслідок розриву гранати РПГ-22 отримав тілесні ушкодження, від яких помер.

Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом загибелі на полігоні військовослужбовця військової частини, що на Житомирщині (ч. 3 ст. 425 КК України – недбале ставлення військових службових осіб до військової служби в умовах особливого періоду).

На місце події виїхала група прокурорсько-слідчих працівників військової прокуратури разом з експертами для проведення першочергових слідчих дій – огляду місця події, допиту свідків, вилучення усіх необхідних документів для проведення слідства.

Нагадаємо, двоє військовослужбовців отримали поранення на полігоні під Житомиром. Військова прокуратура розслідує пожежу на полігоні під Житомиром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *