Відбулася 2-а гра 10-го ювілейного корпоративного чемпіонату з боулінгу

Відбулася 2-а гра 10-го ювілейного корпоративного чемпіонату з боулінгу

Перемогу отримала команда ТОВ «Стар-Кар Житомир».

В Liberty Hall 3 листопада відбулася 2 гра 10-го ювілейного корпоративного чемпіонату з боулінгу – 2016. Цього дня змагалися компанії міста Житомира: Центр комплектації № 1, Центр комплектації № 2, ДК «Партнер», ПП «Граніт», Центр Аміда, ТДВ «ЖЛ», ТОВ «Стар-Кар Житомир», СТ-Центр, Комтех Полісся, Мегабанк.

Найбільшу кількість балів набрала команда ТОВ «Стар-Кар Житомир» з результатом 1275 балів і потрапила в півфінал. Отримали подарунки  від магазину “Країна вин”, подарунковий сертифікат від містечка відпочинку “Грінвуд”, вазон від “Greenflora”, сертифікат на безкоштовну гру Квеструм “60 minutes”, продукцію від  ТМ Chudnoff та The Highland Fox,  запрошення на виставу в  Житомирський  драмтеатр  ім. Івана Кочерги. Найактивніша команда матчу – ТДВ ЖЛ (отримали вазони від «Greenflora»).

Найкращий чоловічий результат у Руслана з команди ДК «Партнер» – 353 бали (в подарунок фірмовий бокал ТМ Чернігівське та візитниця від компанії VADIUS). Найкращий жіночий результат у Ольги з компанії  ТДВ ЖЛ – 225 балів (отримала віски The Highland Fox та знижку на Квеструм, папку від Телеконтакту) . У фіналі серед жінок Ольга буде змагатися за сертифікат на суму 500 грн. від салону «Diadema» та сертифікат на макіяж від школи-студії макіяжу Колчик ” Beauty Pro”. 

В перерві чемпіонату учасники в конкурсах складали вірші про спонсорів, танцювали, проявляли творчість і  таланти в різних іграх та отримали подарунки від Генерального спонсора – горілка ТМ Chudnoff та віски  The Highland Fox,  презервативи ТМ DOLPHI,  білети до кінотеатру “Україна” та  Житомирського драмтеатру ім. Івана Кочерги. 

Всі, хто правильно вгадали прапор країни, – отримали сертифікати на суму 100-150 грн. на будь-які поїздки по Україні від ТА «Чотири сезони», сертифікати зі знижкою на просування і створення сайтів від компанії  VADIUS. В конкурсі на знання англійської мови – розіграли сертифікати від курсів англійської мови WinWin та знижки на покриття для підлоги від Pol.zt.

Майже кожен активний учасник отримав воду ТМ “Тонус-кислород” і горішки ТМ “Big Bob”. Партнер чемпіонату вікна РОС порадував усіх приємними сувенірами. Представник від партнера Тoyota Стар-Кар Житомир” вручила своєму фавориту подарунковий сертифікат на придбання аксесуарів.  Всі учасникив в своїх папках отримали в подарунок дисконтні карти від партнеру чемпіонату – Ювелірного салону «Diadema» та знижку 100 грн. на покупку продукції в  магазині “Країна Вин”. 

У фіналі  учасники чемпіонату  отримають подарунки  ще й від  наших партнерів – Viseven та Комп’ютерний Всесвіт!

Організатори: рекламна агенція Пропозиція (реклама на моніторах в маршрутках) та Liberty Hall.
Liberty Hall – забезпечить Ваш розкішний новорічний корпоратив!

Інформацію розміщено на правах реклами.

Leave a Comment