«Відкосити» за 2,5 тисячі доларів: затримали голову військово-лікарської комісії

Голову обласної військово-лікарської комісії затримали за виготовлення фіктивних довідок про непридатність до військової служби. Про це повідомили у пресгрупі Служби безпеки України.

«До організації нелегального трафіку причетна голова обласної військово-лікарської комісії, яка діяла у змові зі спільниками, – працівниками облвійськкомату, адвокатом і співробітницею місцевої лікарні. За гроші фігуранти пропонували потенційним призовникам фіктивні меддовідки про непридатність до військової служби за станом здоров’я», – розповіли у СБУ.

Вартість таких «послуг» становила від 2,5 до 5 тис. доларів США. Кінцева сума залежала від терміновості виготовлення довідки.

Схема була чітко налагоджена. Потенційних «клієнтів» підбирав адвокат. Він направляв їх до військкомату. Там голова лікарської комісії та співробітниця лікарні підробляли медичні довідки, а працівники облвійськкомату «супроводжували» їх у своєму відомстві.

Правоохоронці затримали всіх учасників злочинної групи «на гарячому» під час передачі хабаря. При обшуках у службових кабінетах і за місцями проживання учасників «схеми» виявлено понад 35 тис. доларів США та документи із доказами незаконної діяльності.

Нині всіх затримано, вони перебувають під вартою. Вирішується питання щодо притягнення до відповідальності всіх учасників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *