Відомі зірки долучилися до марафону для допомоги онкохворим дітям Житомирщини (ФОТО)

Відомі зірки долучилися до марафону для допомоги онкохворим дітям Житомирщини (ФОТО)

“Разом за життя” .

У літньому театрі «Ракушка» 7 червня відбувся підсумковий концерт Благодійного марафону “Разом до життя” у якому взяли участь відомі зірки української естради та телебачення: гурт “O.Torvald”, співачка Міла Нітіч, гурт “Авіатор”, команди Ліги Сміху “30+” та “Отдыхаем вместе”.

Перед концертом у приміщенні Житомирського національного агроекологічного університету відбулася прес-конференція. Організатори розповіли про підсумками І етапу марафону та обговорили плани щодо реалізації ІІ етапу проекту.

“Благодійний марафон для допомоги онкохворим дітям Житомирщини тривав з 17 травня по 30 червня. Всі зібрані кошти під час марафону будуть перераховані на рахунок Благодійної організації «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя» та витрачені для лікування онкохворих дітей Житомирщини. Такий марафон проводять у Житомирі вже вчеверте”, – розповіла голова організації Людмила Свобода.

До слова, попередні марафони зібрали близько 700 тис. грн. Завдяки цим коштам придбали препарати ХТ і терапії супроводу, надали допомогу батькам тяжкохворих дітей з оплати обстеження, лікування і реабілітації закордоном. Із зібраних марафонами коштів адресну допомогу отримали 50 дітей. Також завдяки цим коштам відремонтували медичне обладнання та закупили препарати безпосередньо для онкогематологічного відділення Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні.

Автор фото: Дмитро САВЧЕНКО.

Leave a Comment