Відомий піаніст Майдану Piano Extremist гратиме на Михайлівській у Житомирі

У Житомирі 2 березня музичний символ Революції Гідності Piano Extremist представить свій дебютний альбом «Захист вільних сердець». Відомий піаніст Майдану з 11:00 до 12:00 гратиме на вулиці Михайлівській. Про це повідомила прес-служба міської ради. 

«Цей інструментальний альбом поєднав в собі кавер-версії творів, які він виконував на барикадах під Революції Гідності і авторські композиції, що присвячені подіям в АТО на Сході нашої держави», – йдеться у повідомленні.

За минулий рік Piano Extremist завітав більше ніж у 50 міст України з концертами на підтримку революціонерів, українських захисників. Суть девізу, який несе музикант, проста: кожна людина талановита, і цей талант треба використовувати заради перемоги України над ворогом і людини – над своїми недоліками. Мета музичного проекту – мотивація людей музикою до змін, які можуть відбутися в такі складні для країни часи в кожному. Головне – це діяти, а не словами долучатися до подій, які відбуваються у країні. І в допомогу нам – вільне серце та тверезий розум!

Нагадаємо, пам’ятник загиблим житомирянам-учасникам АТО встановлять на вулиці Перемоги. Майже 285 тисяч гривень відшкодують установам області за лікування і реабілітацію учасників АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *