Відреставровану частину вулиці Михайлівської житомирянам покажуть вже через три дні

У Житомирі фірма “АртХаус” завершує реконструкцію частини єдиної пішохідної вулиці Михайлівської. Під час брифінгу голова міської ради Сергій Сухомлин пообіцяв, що вже через три дні житомиряни зможуть побачити її новий вигляд та оцінити якість роботи.

За словами Сухомлина, підряднику залишилося закрити каналізаційні колодязі, яких на Михайлівській чимало.

Відкриття частини Михайлівської відбудеться одразу після того, як ми вирішимо питання щодо безпеки житомирян. Мова йде про каналізаційні люки, які ще не закрили. Ми замовили унікальні люки, які спеціально виплавляють для вулиці Михайлівської з символікою міста. Зараз вони виготовляються, проте чекати доведеться до наступного місяця. Доки ми їх чекатимемо – колодязі необхідно закрити. Наразі спеціалісти тестують декілька видів їх тимчасового накриття”, – розповів він.

Голова міської ради також зауважив, що таких люків на Михайлівській більше 100.

Після завершення ремонтних робіт над першою частиною вулиці будівельну огорожу перенесуть до перехрестя вулиць Лятошинського та Михайлівської. Будівельні роботи триватимуть до того часу, поки дозволятимуть погодні умови.

Нагадаємо, що на вулиці Михайлівській під час проведення капітального ремонту асфальтового покриття виявили автентичну бруківку. Також варто зауважити, що для максимального відкриття історичних фасадів на вулиці Михайлівській зміниться зовнішній вигляд реклами та літніх павільйонів. Особливістю реставрованої вулиці будуть кришки люків, вилиті із зображенням водонапірної вежі і написом «Живи Житомиром» шістьма мовами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *