Відставка уряду Яценюка може врятувати ситуацію в державі, – Любов Цимбалюк

Відставка уряду Яценюка може врятувати ситуацію в державі. В іншому випадку на країну чекає ще глибша політична криза і подальше зубожіння. Про це заявила голова фракції ВО «Батьківщина» в міській раді Любов Цимбалюк у коментарі кореспонденту «Вголос.zt».

«На сьогоднішній день ми не маємо збалансованого проекту державного бюджету України на 2016 рік, не маємо необхідного соціального забезпечення найбільш вразливих верств населення, необхідного фінансування галузей бюджетної сфери. Натомість маємо неспроможність уряду вивести країну з кризи та провал соціально-економічної політики. Переконана, що Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк несе персональну відповідальність за таку «роботу».  Уряд не виправдав сподівання громадян і втратив увесь кредит довіри. Відставка уряду Яценюка може врятувати ситуацію. В іншому випадку на країну чекає ще глибша політична криза і подальше зубожіння», – сказала Любов Цимбалюк.

Нагадаємо, 16 лютого на Майдані Корольова зібрався мітинг: житомиряни вимагали відставки уряду. Не лише відставки, але й кримінального покарання для Прем’єра та урядовців вимагала під Верховною Радою активісти «Партії простих людей» та Тарифного Майдану. Серед мітингувальників були десятки житомирян. Про це повідомив «Вголос.zt» політичний експерт, аналітик Роман Давиденко.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *