Відзнакою Кабміну вперше нагородили британця

На Житомирщині у навчальному центрі Високомобільних десантних військ Збройних сил України, відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів військовослужбовцям – учасникам навчальних курсів під керівництвом інструкторів Збройних сил Великої Британії. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Навчальна програма складалася з кількох взаємодоповнюючих курсів: загальновійськової підготовки, поглибленого курсу розвідника та курсу підготовки інструкторів за програмою «Навчи інструктора». На урочистій церемонії було присутнє керівництво навчального центру ВДВ та британської навчальної місії», – йдеться у повідомленні.

Під час урочистої церемонії відзнакою Міністерства оборони України — медаллю «За сприяння Збройним Силам України» було нагороджено сержанта Пола Колінза за активну участь та допомогу в проведенні та організації загальновійськової підготовки для інструкторів та курсантів навчального центру Високомобільних десантних військ Збройних сил України, впровадження стандартів НАТО у підготовку військ та сумлінне виконання військового обов’язку. Це перший військовослужбовець Збройних сил Великої Британії, нагороджений такою відзнакою.

Також британська сторона передала до фондів бібліотеки навчального центру ВДВ книги на військову тематику, які використовуватимуться всіма військовослужбовцями центру під час індивідуальної мовної підготовки.

Нагадаємо, Президент нагородив посмертно героя АТО з Житомирщини. Порошенко відзначив педагога з Житомирського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *