Військовослужбовець отримала подяку від Міністра молоді та спорту

Житомирянка, військовослужбовець Наталія Ніколюк отримала подяку від Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова за вагомий особистий внесок у відродження національно-патріотичного виховання молоді, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі. Про це повідомили в управлінні сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

«Сьогодні Наталія – військовослужбовець, керівник Школи української вишивки, майстриня з вишивки картин та одягу в національному стилі. Її творчий доробок налічує понад 70 вишитих картин у різних техніках, більше двох десятків весільних та обрядових рушників, велика кількість чоловічого, жіночого та дитячого одягу оздобленого різними техніками вишивання», – йдеться у повідомленні.

Подяку Наталії Юріївні у  військовій частині  А3358 вручила начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь.

Нагадаємо, з оркестром на пероні залізничного вокзалу новоград-волинці зустрічали бійців АТО. У Мирополі рятувальники та військовослужбовці витягли з води рибалку.

Автор фото: з сайту управління сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *