Військовий 95-ї бригади вирізає дерев’яні скульптури у Шодуарівському парку Житомира

Військовий 95-ки із позивним «Скульптор» виготовляє з дуба витвір із емблемою рідної бригади. В скульптуру заклав особливий сенс: з іншого боку планує вирізати «воронку» від вибуху та над нею — голуба миру. Про це розповідають у житомирській мерії.

«Працює різьбяр в Шодуарівському парку, біля каруселей. Поряд із «робочим місцем» встановив скарбничку, куди збирає донати для ЗСУ. Зібрані гроші планує залучити на купівлю десантникам тепловізора, або дрона», – кажуть у міській раді.

Військовий отримав поранення на передовій, через що має інвалідність. Через це повноцінно стати знову в ряди своєї рідної бригади не може. Тож хоче бути корисним побратимам принаймні у такий спосіб.

Скульптуру виготовляє із 300-річного дубу, який ріс у міському парку. Дерево зрізати не довелося. Воно впало від старості.

«Я не хочу, аби ця акція закінчилась на початку. Хочу, аби її підтримали й в інших містах. Кожен регіон України має свою бригаду, свою військову частину. Чому б їх таким чином не прославити?», – каже «Скульптор».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *