Привласнили понад півмільйона: меру, депутату та підприємцю прокуратура області офіційно вручила підозри

Привласнили понад півмільйона: меру, депутату та підприємцю прокуратура області офіційно вручила підозри

Під час капітального ремонту доріг заволоділи бюджетними коштами.

На Житомирщині повідомлено про підозру міському голові, який у змові з депутатом-підприємцем та директором підприємства під час капітального ремонту доріг заволоділи бюджетними коштами на суму понад 645 тис. грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

“За даними слідства, міський голова, за попередньою змовою з директором приватного підприємства, під час виконання договорів підряду про капітальний ремонт доріг в одному з райцентрів, достовірно знаючи, що будівельні роботи не виконувалися, у грудні 2018 року підписали офіційні документи про їх виконання.

Крім цього, міський голова, діючи за аналогічною схемою, підписав з іншим приватним підприємцем-депутатом цієї ж міськради підроблені документи про виконані послуги з технічного нагляду, які фактично не надавалися.

У подальшому, на підставі неправдивих документів, із міського бюджету на рахунок підприємства та приватного підприємця було безпідставно перераховано кошти на загальну суму понад 645 тис грн.

Таким чином, фігуранти справи заволоділи коштами міської ради на загальну суму понад 645 тис. грн, що є особливо великим розміром”, – йдеться у повідомленні.

Вказані обставини  повністю підтверджені належними та достатніми доказами в сукупності, зібраними у ході досудового розслідування кримінального провадження.

Прокурор Житомирської області Олег Василів підписав повідомлення про підозру  міському голові одного з міст у розтраті чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах та службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки, за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України.

Також підписав повідомлення про підозру приватному підприємцю, депутату цієї міськради, у скоєнні злочину за ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 191, ч. 3, 4 ст. 358 КК України (пособництво у розтраті чужого майна, за попередньою змовою групою осіб, у особливо великих розмірах, підроблення та використання офіційного документа з метою привласнення чужого майна).

Обом фігурантам справи 14 квітня підозри вручив заступник керівника Коростенської місцевої прокуратури.

Варто зауважити, що незаконні дії посадовця та його спільників викрили правоохоронці спільно з Управлінням СБУ в області.

Нагадаємо, депутата Олевської райради і голову сільської ради підозрюють у грошових махінаціях великих розмірів. До 12 років тюрми за розтрату більше 360 тисяч може отримати директор комунального підприємства

Leave a Comment