Водії маршруток вимагають за проїзд 5 гривень, а обіцяні квитки не дають.  Соцмережі вибухнули критикою

Водії маршруток вимагають за проїзд 5 гривень, а обіцяні квитки не дають. Соцмережі вибухнули критикою

Перевізники не виконують умови виконкома.

Виконавчий комітет Житомирської міської ради затвердив новий тариф на проїзд у маршрутних «таксі» у розмірі 5 грн за одну поїздку. Разом із новим тарифом у маршрутках повинні були з’явитися обіцяні валідатори: водії мають друкувати і видавати на них паперовий квиток пасажирам. З 1 грудня житомиряни почали платити відповідно до нового тарифу, але умови виконкому виконують не всі перевізники. Соцмережі вибухнули критикою.

«Всі перевізники міста вже мають валідатори та готові до їх експлуатації. З завтрашнього дня у всіх маршрутках Житомира водії повинні видавати квитки з терміналу», – про це 30 листопада на своїй сторінці у Facebook написав заступник міського голови Дмитро Ткачук.

З самого ранку соціальні мережі вибухнули критикою. Одні житомиряни нарікають на відсутність валідаторів у деяких маршрутках, а інші – на те, що водії видають квитки лише на прохання пасажирів.

«А знову не все так легко…. В 26 маршруті валідаторів немає!!! Зате водій бере по 5 гривень, здачі не дає!!! І тільки тоді, коли я дала зауваження, він дав лише мені відривного квиточка, а усі інші пасажири без квитків. Що скажеш Дмитро Ткачук?» – написала Ірина Перегуда.

 

«В маршрутке дали билет после вопроса” а у вас что валидатор не работает?” На следующей остановке женщина зашла, дала 5 грн, билет не просила, водитель не настаивал… Маршрутка была полупустой, давать билеты было вообще не напряжно», – написала Тамара Коваль про проїзд у маршрутному «таксі» №25.

 

«Почалося. Маршрутка 44, проїзд 5 грн. Валідатора немає.На мої запитання водій просто видав бумажний квиток і все.Питання відсутності валідатора відмовився обговорювати», – написав Віталій Яцків.

 

«Маршрутка №4. Ни валидатора, ни билета. Но водитель открывая дверь каждому вошедшему не ленится напомнить, что проезд 5 грн», – написала Анега Єсаулова.

 

«В маршрутці № 55 вартість проїзду 5,00 гривень, квитків не дають», – написала Валентна Данкевич.

 

«Маршрутка № 5.  Валідатора немає, але розміщено кілька оголошень, що проїзд з 1 грудня – 5 грн. Люди обурються, кажуть водію, щоб давав квиток. Водій відповідає: «Не подобається – виходьте з маршрутки. Люди платять 5 грн і ідуть. Бо альтернативи немає. Це єдина маршрутка, яка курсує по Бориса Тена», – написала Анастасія Залужна.

Нагадаємо, КП “ЖТТУ” та КП “Житомиртранспорт” провели закупівлю, підготували та передали перевізникам мобільні валідатори в оренду. Впродовж двох днів, 29 та 30 листопада, навчали представників преревізників як використовувати валідатори.

Leave a Comment