Водоканал повідомив орієнтовний час відновлення водопостачання на Мар’янівці

Водоканал повідомив орієнтовний час відновлення водопостачання на Мар’янівці

Район добу без води.

У зв’язку з аварійним відключенням живлення каналізаційної насосної станції комунального підприємства “Житомирводоканал” 9 серпня на кількох вулицях Житомира відключили водопостачання. Про це повідомила прес-служба підприємства.

“У зв’язку з аварійним відключенням живлення каналізаційної насосної станції КП “Житомирводоканал”, яке може призвести до підтоплення прилеглих до неї територій каналізаційними стоками, що у свою чергу може призвести до негативних екологічних наслідків, пошкодження майна та обладнання, буде відключено водопостачання в районі наступних вулиць: вул. Сергія Параджанова; вул. Бугайченка; вул. Саєнка; вул. Кооперативна; район аеропорту. У період проведення ремонтно-відновлювальних робіт підвіз води здійснюють спеціальним автотранспортом”, – йдеться у повідомленні.

КП “Житомирводоканал”. Орієнтовний час відновлення водопостачання 10 серпня о 15:00.

Нагадаємо, що нещодавно комунальне підприємство «Житомирводоканал» Житомирської міської ради є найбільшим із боржників щодо сплати за спожиту електроенергію. Про це йдеться у повідомленні на сайті ПрАТ «Житомиробленерго». «Житомирводоканал» хоче закупити 360 тонн коагулянту для очищення води на основі алюмінію. На придбання реагенту збираються витратити понад 2,5 млн грн.

Leave a Comment