Водопостачання на Польовій обіцяють відновити не пізніше 2 лютого

Водопостачання на Польовій обіцяють відновити не пізніше 2 лютого

Район міста без води.

Через масштабну аварію відсутнє водопостачання у районі Польової. Як вже повідомляв “Вголос.zt”, зупинено насосну станцію 3 підйому. У комунальному підприємстві “Житомирводоканал” кажуть, що Водопостачання вдасться відновити не пізніше 2 лютого.

“У пров. Енергетичному – вул. І Гонти вийшли з ладу залізобетонні труби. Зараз бригада КП “Житомирводоканал” проводить розкопки, щоб дістатися до пошкодженої труби і прокласти нову, крізь яку проходитиме каналізаційний потік з верхньої Польової та пров. Енергетичного. Швидкому вирішенню проблеми перешкоджає постійний притік води з Польової, який доводиться викачувати, щоб з”явилася змога замінити трубу. У зв’язку із аварією перекрито водопостачання на вул. Космонавтів, Кибальчича, Вітрука, Ціолковського, Корольова, 44, 44 а, 46 та у пров. Шкільному. Водопостачання вдасться відновити не пізніше 2 лютого”, – повідомили у прес-службі міської ради.

Нагадаємо, через масштабну аварію Польова залишилася без води. Через ремонт водогону у центрі Житомира скасують рух трамваю. «Житомирводоканал» витратить майже 400 тисяч на зварювальне обладнання.

Leave a Comment