Впродовж 2020 року в Житомирі будуть перебої із тиском води

Впродовж 2020 року в Житомирі будуть перебої із тиском води

Чому на Польовій, в Зарічанах та Гуйві низький тиск води.

Тиск води в місті напряму пов’язаний з  оновленням основних магістральних мереж, що зараз проходять у Житомирі. Тому перебої з тиском води будуть впродовж 2020 року. Про це під час брифінгу повідомив директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін, – інформує пресслужба міської ради.

За його словами, дефіцит тиску води в центральній частині міста, на Польовій та в промисловому районі, в Зарічанах та  на Гуйві  пов’язаний з  перекриттям  на ділянках, де  наразі проходять  роботи.

«Раніше шлях води йшов з водоканалу, насосної станції, на Зарічани, на центральну частину міста та на промислову зону. На сьогодні у зв’язку з перекриттям вода йде через місто,  проходить дюкер, повертається , йде на Зарічани, і тут в нас втрачається важлива атмосфера, якої не вистачає мешканцям Зарічан. Так само не вистачає цього трубопроводу і для постачання певної частини міста. Що стосується нижньої Польової та промислової зони, тут також обрізаний трубопровід і розпочинається реконструкція, вода не йде традиційним шляхом, а безпосередньо через іншу частину міста, тому тиску води не вистачає», – пояснив Нікітін.

Відмічено, що роботи  виконуються якісно та  з найякісніших матеріалів. Термін закінчення робіт по магістральному трубопроводі – початок червня 2020 року.  Тоді, за словами керівника водоканалу, стабільний тиск буде відновлено на певний час, однак потому –   реконструкції проходитимуть на  іншій, найбільшій  ділянці магістрального трубопроводу. Тому перебої з тиском води впродовж 2020 року в місті будуть.

Нагадаємо, що проєкти з відновлення зношеної інфраструктури водопостачання та водовідведення за кредитні кошти Світового банку. Завдяки  їх  реалізації  у Житомирі будуть модернізовані очисні споруди води та очисні споруди каналізації, а також реконструйовані 10 км магістральних мереж.

1 Comment on this Post

  1. Ярослав

    Того тиску немає ще з грудня! Митися як?

    Відповіcти

Leave a Comment