Все, що ми почали робити в освіті, треба доводити до кінця, — Любов Цимбалюк

Все, що ми почали робити в освіті, треба доводити до кінця, — Любов Цимбалюк

Депутатка відвідала ЗОШ №8 Житомира, щоб побачити, куди пішли бюджетні кошти.

На одному із засідань бюджетної комісії Житомирської міської ради депутатами було запропоновано щороку брати хоча б один навчальний заклад і капітально ремонтувати його.

«Левову частку коштів, які виділялися на потреби загальноосвітніх шкіл Житомира, віддали ЗОШ №8. І хоча бюджетних грошей, яких і так постійно не вистачає, виділили досить багато — на всі потреби школи їх не вистачило. Тож я вирішила на власні очі побачити в якому стані знаходиться будівля загальноосвітнього закладу, справжню картину», – розповіла «Вголос.Zt» депутат Житомирської міської ради, член бюджетної комісії Любов Цимбалюк.

Любов Володимирівна відвідала приміщення обсерваторії, яка стала справжнім «ноу-хау» Житомира та оглянула саму будівлю школи. За її словами, бюджетним коштом у ЗОШ №8 розпочато чимало поліпшень, які потрібні в першу чергу дітям, які тут навчаються. Однак, ситуація із міською освітою нагадує більше «латання дірок». Бо усуваючи одну проблему, міська рада не застрахована від того, що незабаром виникне інша. Тим більше, що загальноосвітня школа №8 є однією із найстаріших у місті.

«Все, за що ми беремося в освіті, потрібно доводити до кінця. Зрозуміло, що бюджетних коштів на все не вистачить. Але поступово. Сьогодні одну школу, завтра — іншу. Таку пропозицію вже озвучували на бюджетній комісії мої колеги. І з таким підходом я абсолютно згодна. Це буде по-господарськи», – зазначила Любов Цимбалюк.

У гості до найстарішої школи міста депутатка завітала не з порожніми руками. У подарунок школярі ЗОШ №8 отримали нові футбольні ворота для міні-футболу.

DSC_0326

DSC_0342

Дякуючи гості, директорка школи №8 Наталія Лавриненко сказала, що відтепер учні їхнього закладу мають стати справжніми футболістами та займати тільки призові місця на змаганнях з міні-футболу.

Нагадаємо, що депутати Житомирської міської ради виділили 250 тисяч гривень на придбання обладнання для обсерваторії ЗОШ №8.

Leave a Comment