Вибори: поліцейські на Житомирщині зафіксували 25 повідомлень про можливі порушення

Вибори: поліцейські на Житомирщині зафіксували 25 повідомлень про можливі порушення

Станом на 15:00.

На Житомирщині у день голосування розпочато кримінальне провадження і складено адмінпротокол. Загалом станом на 15:00 поліцейські зареєстрували 25 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства у день волевиявлення. Про це на брифінгу повідомив керівник поліції Житомирщини В’ячеслав Печененко, – інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

“До підрозділів поліції області надійшли 25 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Серед них інформація про:  

  • незаконну агітацію (м. Житомир) – 10;
  • пошкодження бюлетеня (м. Житомир, Коростишів, Коростень) – 4;
  • спроба винести бюлетені (Житомир) – 2;
  • запізнення у початку роботи дільниці (Житомир) -1;
  • спроба проголосувати удвох в одній кабінці (Коростишів) – 1;
  • інші (7).

Усі повідомлення відповідним чином зареєстровані та за вказаними фактами поліцією здійснюються перевірки”, – сказав Печененко.

Загалом процес голосування у регіоні проходить у спокійному режимі.

За фактом пошкодження бюлетеня на виборчій дільниці, розташованій в одному із вищих навчальних закладів у м. Житомирі, відносно чоловіка складено адміністративний     протокол за ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також у Житомирі мав місце факт винесення з приміщення з виборчої дільниці двох бюлетенів одним виборцем. Нині поліція розпочала кримінальне провадження за ст. 158-1 (Незаконне використання виборчого бюлетеня…) Кримінального кодексу України. Встановлюються обставини.