Вибухівки у житомирських вузах не знайшли, – поліція

Вибухівки у житомирських вузах не знайшли, – поліція

Навчання у вишах відновили.

В жодному з житомирських вузів, щодо яких надійшла анонімна інформація про замінування, не знайшли жодних вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили у відділ комунікації головного управління національної поліції у Житомирській області.

«Працівники вибухотехнічної служби ГУНП, застосовуючи спеціальні технічні засоби, провели ретельний огляд приміщень та навколишніх територій. За результатами перевірок жодних загроз безпеці громадян немає. Станом на 14.00 навчальний процес у вишах відновлено», – йдеться у повідомленні.

За словами правоохоронців, такий «жарт» анонімної особи розцінюють як завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності. Даний злочин передбачає позбавлення волі терміном від 2 до 5 років.

Нагадаємо, що вранці 27 травня надійшло повідомлення про замінування агроуніверситету, політеху та медінституту у Житомирі. У 2016 році поліцейські шукали зловмисника, який повідомив про вибухівку у торговому центрі «Глобал» у Житомирі.

Leave a Comment