Викладачці житомирської музичної школи, яка підтримувала «руssкій мір», заборонять викладати

Викладачці однієї з житомирських музичних шкіл можуть заборонити викладати на 10 років через пропаганду «руssкого міра». Про це повідомили у прокуратурі області.

«Викладачка житомирської музичної школи у травні 2022 року, перебуваючи у навчальному закладі, висловлювала свої проросійські погляди та схвалювала збройну агресію рф», ‒ йдеться у повідомленні.

Крім того, додають у прокуратурі, у розмові з колегою, яка була у розпачі щодо бомбування окупантами українських міст, обвинувачена ствердно відповіла, що «будуть бомбити, і жорстоко бити та убивати, це спецоперація, і треба себе правильно поводити, бо ж прийшли «освобождать». Викладачка схвально відгукнулася про те¸ що росіяни «не промахнулися» і авіабомбою зруйнували 25-й ліцей у Житомирі.

Прихильниця москви переконувала колег, що воєнні злочини рф у Бучі і Бородянці ‒ це фейки, а українські військові нібито знущаються над російськими військовополоненими.

Попри те, що жінка не визнала свою вину у судовому засіданні, «феміда» прийшла до висновку, що надані у сукупності докази є логічними і послідовними. На підставі цього призначив покарання у межах санкції статті, у тому числі, й позбавлення права обіймати посади у підприємствах, установах та організаціях державної і комунальної власності зі здійсненням навчальної та викладацької діяльності строком на 10 років. На сьогодні викладачку відсторонили із займаної посади, втім судове рішення не набуло законної сили.

Нагадаємо, що викладачу одного із житомирських вузів, який підтримував «руssкій мір», заборонили провадити педагогічну діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *