Виконком дозволить не платити за порушення благоустрою під час ремонту тротуарів у Житомирі

Виконком дозволить не платити за порушення благоустрою під час ремонту тротуарів у Житомирі

Попросило управління капітального будівництва.

Виконком Житомирської міської ради хоче позбавити плати за надання дозволу на порушення благоустрою підрядника, який ремонтує тротуари по вулицях Київській та Великій Бердичівській. Дозвіл на звільнення від сплати планують надати управлінню капітального будівництва Житомирської міської ради як замовнику робіт. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті міськради.

«Враховуючи звернення управління капітального будівництва Житомирської міської ради щодо звільнення від сплати за надання дозволу на порушення благоустрою, відповідно до ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради безоплатно видати контрольну картку на порушення благоустрою управлінню капітального будівництва Житомирської міської ради на об’єкти:

«Капітальний ремонт тротуарів по вул. Київській в м. Житомирі (від площі Соборної до вул. Небесної сотні)»;

«Капітальний ремонт тротуарів по вул. В.Бердичівській в м. Житомирі (від площі Соборної до вул. Старий Бульвар)», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що на закінчення ремонту тротуарів у Житомирі виділили 5 млн грн. Щоб завершити робити — міськрада підписала тристоронню угоду із «Ві. Ай. Пі. Будівельна компанія» та субпідрядником.

Leave a Comment