Виконком Житомирської міськради дозволить купувати маски без тендеру

Виконком Житомирської міськради дозволить купувати маски без тендеру

Та інші засоби індивідуального захисту.

Виконком Житомирської міської ради планує дозволити своїм виконавчим органам та комунальним підприємствам купувати засоби індивідуального захисту від коронавірусу без тендеру. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті мерії.

«Виконавчим органам Житомирської міської ради, комунальним підприємствам Житомирської міської ради дозволити здійснювати закупівлі засобів індивідуального захисту, засобів діагностики та лікування, медобладнання тощо відповідно до абзацу 4 частини 1 статті 2 та пункту 3 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» на період проведення заходів, пов’язаних із запобіганням розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19», ‒ йдеться у документі.

Питання включили до порядку денного позачергового засідання виконкому, яке розпочалося 13 березня о 16:30. Серед інших питань, які розглядає виконком, власне, закупівля засобів індивідуального захисту та передача продуктів харчування із садочків та шкіл закладам охорони здоров’я.

Нагадаємо, що у Радомишлі померла жінка, у якої ідентифікували коронавірус. З бюджету Житомира вже виділили понад 2 млн грн на попередження коронавірусу.

Leave a Comment