Виконком Житомирської міськради може дозволити продавати тютюн та алкоголь на «соціальних» майданчиках

Виконком Житомирської міськради може дозволити продавати тютюн та алкоголь на «соціальних» майданчиках

Внесуть зміни до попереднього рішення.

Виконком Житомирської міської ради може дозволити продавати алкоголь та тютюн на так званих «соціальних» майданчиках. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті мерії.

Рішення про створення згаданих майданчиків прийняли ще 22 грудня 2016 року. Згідно із документом, за 5 адресами житомиряни можуть продавати продукцію за цінами виробників. Однак перелік товарів та ціни на них має контролювати депаратмент економічного розвитку. Також цим рішенням заборонено продавати підакцизні товари.

Зміни до прийнятого рішення, які мають розглянути на найближчому засіданні виконкому, виключать із тексту документу норму про підакцизні товари та контроль за цінами. У проєкті рішення посилаються на Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів». Згідно зі згаданим законом, здійснювати торгівлю підакцизними товарами можуть ті, хто отримав відповідну ліцензію. У останній має вказуватися адреса торгової точки.

Нагадаємо, що СБУ викрила керівників ДФС області на мільйонних зловживаннях акцизним податком. У Новограді-Волинському створили робочу групу по боротьбі зі стихійною торгівлею.

Leave a Comment