Виконком знову збирається встановити вартість проїзду у маршрутках по 5 гривень (ДОКУМЕНТ)

Виконком знову збирається встановити вартість проїзду у маршрутках по 5 гривень (ДОКУМЕНТ)

 Питання розглядатимуть 24 листопада.

Виконавчий комітет Житомирської міської ради збирається встановити нову вартість проїзду в міському пасажирському транспорті. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті міської ради 23 листопада. Згідно із документом, тариф на проїзд у маршрутних «таксі» планується підняти до 5 грн.

Учнів шкіл та інших загальноосвітніх навчальних закладів планують «возити» за 2 грн. Крім того, виконком збирається встановити час для перевезення пільгових категорій громадян, визначених чинним законодавством України, з 10:00 до 16:00 години. А також перевезення впродовж всього робочого часу за рахунок автоперевізників наступні пільгові категорії громадян:

  • учасники АТО та члени сімей загиблих учасників АТО;
  • інваліди І та ІІ групи;
  • діти – сироти;
  • діти – інваліди та особи, які їх супроводжують;
  • особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи — 1 категорія;
  • учасники бойових дій та інваліди війни;
  • діти – інваліди, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою;

Якщо виконком підтримає це рішення у ході позачергового засідання 24 листопада, то воно набере чинності вже 1 грудня. Причина появи такого проекту рішення – клопотання автоперевізників міста Житомира та комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління». Мовляв, необхідно «привести у відповідність тариф на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування економічно обґрунтованим витратам, зважаючи на зростання вартості матеріальних ресурсів, пально-мастильних матеріалів, технічне обслуговування та ремонту рухомий складу».

Нагадаємо, у Житомирі підвищили вартість проїзду у тролейбусах. У міській раді продовжують стверджувати, що повертатися до 3 грн за проїзд у маршрутках – невигідно.

 

Leave a Comment