Вимкнути світло на одну годину просять жителів Житомирщини

Вимкнути світло на одну годину просять жителів Житомирщини

Область долучиться до всесвітньої акції.

Люди по всьому світу 24 березня вимкнуть світло на одну годину в рамках всесвітньої акції «Година Землі». Житомирська ОДА також долучиться до акції та о 20:30 вимкне зовнішнє та внутрішнє освітлення в приміщенні адміністрації. Про це повідомила прес-служба ОДА. Жителів області закликають теж долучитися до всесвітньої акції.

«Мета акції – привернути увагу людей до змін клімату та об’єднати зусилля для збереження природи нашої планети. Саме тому мільйони людей по всьому світу на одну годину вимикають світло в домівках та на робочих місцях та відмовляються від споживання зайвої електроенергії», – йдеться у повідомленні.

В акції можуть взяти участь усі бажаючі – як окремі люди, так і організації, спільноти, навчальні заклади. Кожен може приєднатися до акції, щоб таким чином висловити свою підтримку всесвітньому природоохоронному рухові.

До слова, «Година Землі» була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) у 2007 році і перетворилася на всесвітню екологічну ініціативу. Відтоді кампанія об’єднала понад 7000 міст у 172 країнах на всіх континентах у прагненні до майбутнього, де людина живе в гармонії з природою.

Нагадаємо, LED-світильники на сільських вулицях: громада у Черняхівському районі економитиме на електроенергії. У Малині через довший день вирішили продовжити роботу вуличного освітлення.

 

 

 

 

Leave a Comment