Виробництво у деревообробній та харчовій промисловостях області падає, – статистика

Виробництво у деревообробній та харчовій промисловостях області падає, – статистика

Найкращі темпи зростання було одержано у металургії.

Торік виробництво промислової продукції в області збільшилося на 9,8 %. Зокрема, у добувній галузі – на 24%, у переробній – на 3 %. Про це повідомляють у головному управлінні статистики області.

«Серед основних галузей переробної промисловості найкращі темпи зростання було одержано у металургії і виробництві готових металевих виробів –17%, у виробництві меблів, ремонті та монтажі машин і устаткування – 21%, машинобудуванні – 10%. Також збільшено обсяги виробництва фармацевтичних продуктів і препаратів, текстильної продукції, одягу, виробів зі шкіри та інших матеріалів», – йдеться у повідомленні.

Поряд з цим у хімічній промисловості обсяги скоротилися на 10 %, деревообробній, паперовій галузях та поліграфічній діяльності – на 5%, у харчовій промисловості – на 2 %, у виробництві гумових і пластмасових виробів, неметалевої мінеральної продукції – на 1%.

Нагадаємо, співробітники податкової міліції Житомирської області спільно з прокуратурою виявили та нейтралізували підпільний цех з виробництва фальсифікованих горілчаних виробів.

Leave a Comment