Житомиряни зможуть пропонувати мерії, на що витрачати гроші

Житомиряни зможуть пропонувати мерії, на що витрачати гроші

«Бюджет участі» має запрацювати вже з 12 липня.

Бюджет участі, який дозволяє кожному житомирянину впливати на місцеві видатки, запрацює вже у вівторок, 12 липня. Про це повідомили координатори проекту у Житомирі під час прес-конференції, присвяченої старту ініціативи.

міськ (24 из 31)

«Вже визначено суму, у яку мають вкластися житомиряни, які подають свої проектні пропозиції. Загальний бюджет таких пропозицій складає близько 9 мільйонів гривень. Раніше ця процедура була дуже складною. Потрібно було обґрунтовувати ці проекти. Тепер все дуже просто – є бланк проектної пропозиції, і ті, хто має ідеї, які відповідають вимогам, може її заповнити», – сказала один із представників координаційної ради по впровадженню «Бюджету участі» у Житомирі Юлія Богоявленська.

Заявки від житомирян будуть прийматися в управлінні зв’язків із громадськістю Житомирської міської ради. У цьому ж підрозділі відповідатимуть за відкритість та прозорість даного проекту.

міськ (23 из 31)

«Всі проекти, пропозиції будуть розміщуватися на сайті Житомирської міської ради. Там відбуватиметься і голосування. Та з пропозицій, яка відповідатиме вимогам та набере найбільшу підтримку у житомирян, буде втілена у життя бюджетним коштом», – продовжує колега Юлії Богоявленської Андрій Шелестюк.

У мерії вже попросили не шукати «підводних каменів» у даній ініціативі. Адже бюджет участі існує вже в кількох містах України і Польщі.

Нагадаємо, що питання бюджету участі розглядалося 14 червня на позачерговій сесії Житомирської міської ради.    

Leave a Comment