Як Чорна п’ятниця допомагає вам заощаджувати гроші

Як Чорна п’ятниця допомагає вам заощаджувати гроші

Під кінець осені вітрини магазинів перевтілюються, їх стиль стає більш святковим та новорічним, а кількість знижок спрямовується до нескінченності – все ж таки Чорна п’ятниця є наймасштабнішим розпродажем у році. Якщо ви давненько доглядаєте собі якусь дорогу побутову техніку, електроніку, гаджет чи інші товари для дому, саме час озброюватись накопиченнями та чекати 26 листопада, адже саме цього дня 2021 року розпочнеться Чорна п’ятниця. У цій статті ми розповімо про те, як правильно робити покупки, а також поділимось порадами для додаткової економії грошей під час покупок.

Як заощадити більше на Чорну п’ятницю

Насамперед рекомендується заздалегідь скласти список необхідних покупок. Починайте складати список з найдорожчої техніки, оскільки на таких товарах і економія буде більш відчутною. Пилосос, пральна машинка, мікрохвильова піч, пароварка, бойлер, телевізор – усі подібні товари, навіть якщо знижка на них буде близько 30-40%, дозволяють заощадити дуже відчутну суму, яку можна спрямувати на інші свої захоплення та хобі.

Другий важливий момент – важливо уважно моніторити ціни та порівнювати їх у різних магазинах. Для цього існують спеціальні агрегатори цін – вони в режимі реального часу відстежують активність усіх популярних інтернет-магазинів та формують графік, як змінюється ціна на ту чи іншу товарну позицію протягом року. Звісно, щодо нових товарів агрегатори цін малоефективні, але нова техніка у будь-якому разі рідко бере участь у розпродажі. Моніторинг цін важливий з тієї простої причини, що дозволяє чітко відстежити, коли знижка на товар фейкова.

Намагайтеся купувати у великих торгових мережах – яскравим прикладом може бути національний маркетплейс АЛЛО, де не лише величезний асортимент товарів, але й відчутні бонуси для покупців під час обслуговування. Такі гіганти не займатимуться дрібними махінаціями з цінниками заради легкої та швидкої наживи, адже репутація понад усе. Дрібні магазини-одноденки – інша річ, у цьому випадку високий ризик нарватися на шахраїв, які візьмуть передоплату за той чи інший товар, але нічого вам так і не відправлять. Звідси випливає ще одна рекомендація – не купуйте за передоплатою у тих магазинах, з якими раніше не мали справи.

Також варто пам’ятати, що Чорна п’ятниця – це розпродаж, а не благодійний вечір. Найбільші знижки варто чекати на ту техніку та товари, які через ті чи інші причини погано продавалися протягом року. Але навіть у цьому випадку завжди залишається можливість вичепити з гарною знижкою якийсь популярний смартфон чи телевізор – правда, в цьому випадку доведеться уважно та регулярно моніторити асортимент, адже подібні позиції розлітаються досить швидко.

1 Comment on this Post

  1. watch 15000* channel 55000+ movies 1000+ series All sports

    IPTVresellerusa

    Відповіcти

Leave a Comment