Як обрати подушку для ідеального сну

Як обрати подушку для ідеального сну

Barin.ua – чудовий вибір подушок для усіх!

М’які подушки для усіх

Подушка для сну відіграє таку ж важливу роль як комфортне ліжко та правильно підібраний матрац. Зважаючи на те, що значну частину свого життя людина проводить саме уві сні, дуже важливо створити комфортні умови, які сприятимуть здоровому і спокійному сну. Сьогодні ми поговоримо про те, яким вимогам повинні відповідати подушки та розберемось де купити найкращі подушки для ідеального сну.

  Купуємо якісні комфортні подушки

Сьогодні магазини пропонують нам безліч варіантів подушок. Але все ж, де придбати найкращі? Купити якісну подушку в Києві можна тут https://barin.ua/podushki/. Інтернетмагазин Barin.ua спеціалізується на продажі подушок, які забезпечать вам чудовий повноцінний сон. Підібравши правильну подушку в магазині Brain, ви назавжди зможете позбутися дискомфорту в шийному відділі хребта і забудете про неприємні відчуття під час сну. Асортимент тут надзвичайно великий, необхідно лише визначитись з характеристиками і підібрати найбільш вдалий варіант.

Обравши необхідну подушку можна самостійно забрати її зі складу попередньо домовившись з менеджером. Така послуга доступна для жителів Києва. Якщо ж ви проживаєте в іншому місті України, компанія швидко здійснить доставку товару будьяким зручним способом.

  На що слід звернути увагу при виборі подушки?

Якщо після сну ви відчуваєте втому, оніміння плечової ділянки, болі в шиї або спині можна зробити висновок про те, що подушка вам не підходить.

Дуже важливо правильно обрати висоту подушки, адже сон на подушці недостатньої висоти сприятиме постійному напруженню шийного відділу хребта. Таке напруження в сою чергу призведе до головного болю, а іноді навіть може бути причиною викривлення хребців. Оптимальна висота зазвичай визначається відносно ширини плечей. Але цей показник є індивідуальним. Щоб зрозуміти чи підходить вам подушка по висоті найкраще буде прилягти на неї перед покупкою.

При покупці обов’язково зверніть увагу на жорсткість подушки. Якщо у вас немає проблем із хребтом і ви любите спати на животі, найкращим варіантом стане м’яка подушка. Якщо ж такі проблеми є, то варто обрати ортопедичну подушку, або подушку середньої жорсткості.

Не зайвим буде врахувати габарити подушки. Зазвичай магазини пропонують стандартні розміри, тому при виборі подушки потрібного розміру не повинно виникнути особливих труднощів.

Leave a Comment