Як під Житомиром резервісти-десантники пригають з парашутом (ФОТО)

Як під Житомиром резервісти-десантники пригають з парашутом (ФОТО)

З висоти 600-800 метрів.

На базі Навчального центру Десантно-штурмових військ, що на Житомирщині, особовий склад оперативного резерву першої черги, який проходять навчальні збори  виконав стрибки з парашутом. Загалом «першоразники» здійснили свій перший ознайомчий стрибок з висоти 800 метрів, а їхні більш досвідчені товариші з висоти 600 метрів. Про це повідомила пресслужба командування Десантно-штурмових військ ЗС України.

“Більшість резервістів зробили крок у відкриту рампу вперше у своєму житті. Тому, головним завданням інструкторів та особового складу повітрянодесантних служб було відточити навички «поршоразників» до автоматизму та максимально підготувати їх до виникнення нештатних ситуацій у повітрі.

До стрибків резервісти готувалися на сучасних тренажерах повітрянодесантного комплексу, який знаходиться на загальновійськовому полігоні ДШВ під Житомиром. Здобувши потрібні навички на землі, вдало та ефективно використали їх і у повітрі”, – йдеться у повідомленні.

Керівництво навчального центру відзначає, що до стрибків готувалися всі без виключення, однак десантувалися лише за власним бажанням. Попре це, випробувати себе на практиці та стати справжнім десантником виявила значна кількість резервістів.

До слова, разом з резервістами стрибки здійснювали військовослужбовці військових частин ДШВ Житомирського гарнізону. Особовий склад бойових підрозділів десантувався зі зброєю.

 

Leave a Comment