Як під Житомиром резервісти-десантники стрибали з парашутом

Як під Житомиром резервісти-десантники стрибали з парашутом

 ФОТОЕПОРТАЖ.

На Житомирщині резервісти-десантники та постійний склад військових частин виконують стрибки з парашутом. Про це повідомила прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

«Особовий склад оперативного резерву першої черги, що проходить навчальні збори на базі загальновійськового полігону Десантно-штурмових військ під Житомиром, здійснює стрибки з парашутом. Військовослужбовці десантуються з транспортно-бойового вертольота Мі-8 Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України. Десантування проводиться з висоти 600 метрів для досвідчених парашутистів та 800 метрів для «першоразників»», – йдеться у повідомленні.

Кожного резервіста ретельно підготували до здійснення стрибка з парашутом. Кожен з них, пройшов та головне засвоїв курс повітрянодесантної підготовки, де на спеціальних тренажерах повітрянодесантного комплексу були відпрацьовані усі елементи наземної підготовки. Також резервісти самостійно здійснили укладку своїх десантно-парашутних систем. Серед особового складу оперативного резерву першої черги, що здійснював стрибки було чимало «першоразників». Сьогодні усі вони вперше відчули порив вітру за бортом повітряного судна. Однак, варто відмітити, що усі вони діяли чітко та впевнено як в повітрі, так і під час приземлення. Резервісти здійснювали стрибки з парашутом пліч-о-пліч з постійним складом військових частин Десантно-штурмових військ, дислокованих на Житомирщині.

«Небо помилок не пробачає. Тому сьогодні, як і завжди, навіть спостерігаючи з землі чудово видно, що усі парашутисти діють максимально злагоджено, впевнено, контролюючи свої емоції, уникаючи травматизму. Саме такий результат є найкращою оцінкою роботи інструкторів та офіцерів повітрянодесантних служб», – прокоментував заступник командира окремого підрозділу ДШВ з повітрянодесантної підготовки, майор Віталій Пилипчук.

Leave a Comment