Як позбутися почервоніння обличчя

Як позбутися почервоніння обличчя

Та про причини.

Незалежно від типу шкіри та віку, на обличчі часто виникають почервоніння, що змушує відчувати себе ніяково. Таким чином, епідерміс реагує на зовнішні або внутрішні подразники. Найбільш часто раптовий рум’янець з’являється на обличчі з чутливою шкірою. У літній період, за рахунок сонячної засмаги, обличчя має більш однорідний колір, а ось в прохолодну пору року та взимку, на ньому з’являється виражений червоний колір, й якщо не використовувати лікувальну косметику, проблема буде ускладнюватися.

Причини почервоніння обличчя

Тим, хто бажає дізнатися як позбутися почервоніння шкіри, необхідно знати причини виникнення проблеми. Почервоніння епідермісу виникає:

  • у людей з чутливою шкірою – вона має тонкий ліпідний шар, тому найбільш вразлива протягом дня, схильна до впливу зовнішніх факторів: пилу, вітру, сонця, морозу;
  • через тонкі стінки кровоносних судин – жар та почервоніння з’являються при температурних перепадах;
  • через зміни в організмі – гормональної перебудови в підлітковому віці, в період вагітності та менопаузи.

Незалежно від вихідних причин, при почервонінні обличчя необхідно використовувати лікувальну косметику для очищення, живлення, зволоження.

Які косметичні продукти ефективні при почервонінні?

Хороші рекомендації та характеристики фахівців заслуговує французька продукція La Roche-Posay. Вона розробляється для кожного типу епідермісу: чутливого, жирного, схильного до алергії. Офіційний сайт косметики La Roche-Posay пропонує ознайомитися з повним асортиментом та описом препаратів. Тут представлена декоративна косметика, продукція для антивікового догляду, спеціальна лінійка для маленьких дітей.

Лікувальна дія досягається за рахунок натуральності та присутності в складі термальної води. Вона характеризується унікальним складом, містить високу концентрацію селену та мікроелементів. Завдяки цьому в шкірі поповнюється та утримується волога, відновлюються захисні властивості, нейтралізується запалення, почервоніння, подразнення.

Що пропонує виробник?

Наявність дерматологічних проявів не є причиною для того щоб відмовлятися від макіяжу. Для лікування та корекції почервоніння на обличчі косметологи та дерматологи торгової марки La Roche-Posay розробили гаму Rosaliac. Засіб інтенсивної дії Rosaliac AR інтенс:

  • зменшує почервоніння;
  • запобігає його появі при щоденному використанні.

Крем Rosaliac AR інтнес призначений для кожного типу шкіри, в тому числі чутливого, до складу входять:

  • амбофенол – натуральний екстракт з поліфенолами, він зміцнює стінки капілярів, зменшує їх видимі прояви;
  • нейросенсін – надає заспокійливу дію;
  • термальна вода – знімає набряклість, роздратування.

Коригувальний крем Rosaliac СС має сонцезахисний фільтр SPF30, зберігає вологу протягом дня, не тільки приховує почервоніння, але й перешкоджає його проявам. Дані підтверджені клінічними дослідженнями після 8 тижнів регулярного використання.

Крем має універсальний відтінок, а за рахунок інноваційної формули, після нанесення, крем адаптується під тон поверхні. Вся косметика La Roche-Posay створюється в лабораторних умовах, на всіх етапах виробництва здійснюється тестування.

Косметика La Roche-Posay в Україні доступна в аптеці в повному асортименті в кожному місті країни.

Leave a Comment