Як у Новограді «билися» кольоровими фарбами (ФОТО)

Як у Новограді «билися» кольоровими фарбами (ФОТО)

День молоді.

З нагоди відзначення Дня молоді 16 червня на території міської Фортеці, що у Новограді-Волиському, відбувся фестиваль фарб. Про це повідомила прес-служба міської ради.

У рамках заходу для містян організували конкурс талантів, конкурс на найкраще селфі, танцювальний батл, а також битву фарбами. Всі учасники отримали масу вражень та позитивних емоцій від “кольорового божевілля”.

«У фестивалі взяли участь вихованці студії pole dance “Rise”, місцевий музичний рок-гурт та діджеї з Житомира. Ведучим заходу, а також його організатором виступив Дмитро Скуратов (МС ScuratoFF) з міста Луцьк», – розповіла директор міського Молодіжного центру Олександра Радчук.

У святковій атмосфері учасники фестивалю активно долучалися до флешмобів, танцювали під запальну музику та обкидалися кольоровою фарбою.

 

Нагадаємо, Житомирська міськрада витратить 200 тисяч гривень на рок-фестиваль. У Житомирі завершився ІІІ-й Всеукраїнський фестиваль театрів ляльок «Світ ляльок». STREET ART FEST – 2018: у Ракушці відбувся фестиваль сучасних субкультур. У Житомирі відбувся обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

 

Leave a Comment