Як у Житомирі планують змінити дизайн обласного театру

Як у Житомирі планують змінити дизайн обласного театру

З’явився проект концепт-дизайну.

У Житомирі 11 вересня представили проект концепт-дизайну Житомирського обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги – світлий та модерністський відкритий простір.  Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

“Модернізм – це стиль, у якому представлений проект концепт-дизайну театру. Проектом також передбачений і зміна навколишнього середовища театру – паркова зона, яка б приваблювала нового глядача. У холі на першому поверсі планується встановити рецепцію, де одразу можна буде придбати квитки. Також планується розмістити невеличку кав’ярню, додати більше освітлення. У холі на другому поверсі планують розмістити музейно-виставкову зону, у холі на третьому поверсі – кафе. Глядацький зал буде витриманий у темно сірому та блакитному тонах. Стеля матиме ефект зіркового неба. Також планується будівництво панорамного ліфту для забезпечення доступності театру для осіб із інвалідністю”, – йдеться у повідомленні.

Крім цього, розробники проекту наголошують на брендингу театру – це зміна логотипу, назви та інше.

До слова, далі розробники проекту внесуть правки і представлять готовий продукт – проектно-кошторисну документацію, а вже далі будівельні роботи.

Leave a Comment