Як у Житомирі рятувальники відзначили своє професійне свято

Як у Житомирі рятувальники відзначили своє професійне свято

ФОТОРЕПОРТАЖ.

Рятувальники області відзначили своє професійне свято – День рятівника. Як відбувалися урочистості у Житомирі – бачив наш власний кореспондент Дмитро Савченко.

За інформацією пресслужби У ДСНС України у Житомирської області, за врятовані життя, проявлені мужність та героїзм під час ліквідації надзвичайних подій та ситуацій 30 рятувальників Житомирщини отримали відзнаки.

“За особисту мужність і відвагу, високий професіоналізм та рішучі і сміливі дії під час ліквідації пожежі на території зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення та на території Народицького і Овруцького районів Житомирської області нагороджено Почесною грамотою Кабінету міністрів України четверо працівників Управління та підпорядкованих підрозділів. Троє рятувальників отримали спеціальні звання на один ступінь вище. За сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у професійній діяльності, відданість справі служіння Українському народові та з нагоди відзначення Дня Рятівника відзначено десять фахівців ДСНС. Нагороди від місцевих органів влади отримали ще одинадцять рятувальників”, – розповіли у пресслужбі відомства.

Наприкінці урочистих заходів, подвиги загиблих та померлих колег і чорнобильців вшанували покладання квітів до пам’ятника «Пожежним, які врятували світ».

До слова, з початку року рятувальники області подарували друге життя вже 112 її мешканцям. Здійснили майже 5 тис виїздів на ліквідацію різного роду надзвичайних подій та ситуацій і надали допомогу населенню у нестандартних життєвих та аварійних ситуаціях. Крім того, групою піротехнічних робіт проведено роботи з очищення області від вибухонебезпечних предметів, що зберігає земля з часів минулих війн та сучасності. Цього року ними виявлено та знищено вже майже 1 тис різноманітних боєприпасів.

Автор фото: Дмитро САВЧЕНКО

Leave a Comment