Як відбувався Космічний напівмарафон у Житомирі (ФОТО)

Як відбувався Космічний напівмарафон у Житомирі (ФОТО)

450 сміливців взялися подолати дистацію у 21 км.

У Житомирі 9 вересня відбувся Нова Пошта Космічний Напівмарафон пам’яті Героя України Леоніда Каденюка.Забіги на різні дистанції для дорослих та дітей, спортивне містечко, конкурси і розваги –  все це для житомирян організували управління у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з компанією «Нова Пошта» та організацією «New Run». Про це повідомила прес-служба міської ради.

“Цьогоріч  Нова Пошта Космічний Напівмарафон 2018 зібрав рекордну кількість спортсменів з різних куточків України та з-за кордону. Понад 450 учасників взяли участь у забігах на 21,1 км. Загалом дистанції на 21,1 км та 10 км  долали близько тисячі житомирян та гостей міста. Крім того,  відбувся і 3-кілометровий забіг. Позмагатися за перемогу мали  можливість і цілі команди. Також між собою змагалися і маленькі житомиряни різних вікових категорій на дитячій дистанції”, – йдеться у повідомленні.

Результати забігів:

21 км, абсолютний залік, перша десятка

1 місце – Казбан Артем (Дніпро) – 1:08:16
2 місце – Пожевiлов Дмитро (Чугуїв) – 1:08:37
3 місце – Марчук Сергій (Ковель) – 1:10:53
4 Попов Сергій (Київ) – 1:12:27
5 Олішевський В’ячеслав (Житомир) – 1:16:02
6 Вілісова Тетяна (Новомосковськ) – 1:17:01
7 Колода Сергій (Бахмач) – 1:17:24
8 Профіс Юлія (Чернівці) 1:17:45
9 Богомягкова Христина (Одеса) – 1:18:12

10 Раков Руслан (Хмельницький) – 1:18:26

21 км, чоловіки, перша десятка

1 місце – Казбан Артем (Дніпро) – 1:08:16
2 місце – Пожевiлов Дмитро (Чугуїв) – 1:08:37
3 місце – Марчук Сергій (Ковель) – 1:10:53
4 Попов Сергій (Київ) – 1:12:27
5 Олішевський В’ячеслав (Житомир) – 1:16:02
6 Колода Сергій (Бахмач) – 1:17:24
7 Раков Руслан (Хмельницький) – 1:18:26
8 Герасимчук Тарас (Житомир) – 1:18:48
9 Дмитро Гусєв (Житомир) – 1:19:06
10 Саханда Ігор (Київ) – 1:19:23

21 км, жінки, перша десятка

1 місце – Вілісова Тетяна (Новомосковськ) – 1:17:01
2 місце – Профіс Юлія (Чернівці) – 1:17:45
3 місце – Богомягкова Христина (Одеса) – 1:18:12
4 Карманенко Катерина (Новомосковськ) – 1:18:43
5 Цибеленко Маріанна (Боярка) – 1:34:18
6 Скирда Інна (Житомир) – 1:38:21
7 Бабаєва Юлія (Коростень) – 1:39:52
8 Федотова Марина (Житомир) – 1:43:12
9 Дорошенко Анастасія (Івано-Франківськ) – 1:43:35

10 Попова Тетяна (Київ) – 1:44:14

Естафета 3*5 км+6,1 км

1 місце – FamilyRunClub (Житомир) – 1:16:02
2 місце – Tiger Run (Житомир) – 1:17:54
3 місце – FamilyRunClub (Бердичів) – 1:19:32
4  One Love (Полтава) – 1:32:39
5  Цукерня (Полтава) 1:36:54
6  ЖИВИ ЖИТОМИРОМ – 1:41:46

10 км, абсолютний залік, перша десятка

1 місце – Коваль Василь (Житомир) – 31:28
2 місце – П’ясецький Андрій (Ковель) – 32:54
3 місце – Слободянюк Денис (Віннниця) – 34:22
4  Віктор Косянчук (Житомир) – 34:36
5  Батрак Наталія (Зіньків) – 36:48
6  Янченко Олександр (Житомир) – 36:53
7  Самчук Назар (Романів) – 36:55
8  Остапчук Віталій (Романів) – 36:56
9  Лорд Пол (Ситківці) – 37:35
10  Нагорна Яна (Суми) – 38:55

10 км, чоловіки, перша десятка

1 місце – Коваль Василь (Житомир) – 31:28
2 місце – П’ясецький Андрій (Ковель) – 32:54
3 місце – Слободянюк Денис (Віннниця) – 34:22
4  Віктор Косянчук (Житомир) – 34:36
5  Янченко Олександр (Житомир) – 36:53
6  Самчук Назар (Романів ) – 36:55
7  Остапчук Віталій (Романів) – 36:56
8  Лорд Пол (Ситківці) – 37:35
9  Куцан Максим (Романів) – 40:03
10  Кулікалов Денис (Київ) 40:06

10 км, жінки, перша десятка

1 місце – Батрак Наталія (Зіньків) – 36:48
2 місце – Нагорна Яна (Суми) – 38:55
3 місце – Воронченко Карина (Київ) – 44:23
4  Арабська Анна (Житомир) – 48:32
5  Толстова Ольга (Житомир) – 50:07
6  Таранець Анастасiя (Житомир) – 51:12
7  Сажнева Марина (Житомир) – 51:11
8  Ковальчук Наталія (Київ) – 52:13
9  Чісліна Наталія (Житомир) – 53:54
10  Костецька Людмила (Житомир) 54:39

3 км, корпоративні забіги

1 місце – Юристи-1 – 36:53
2 місце – Житомирська міська рада 37:52
3 місце – КЗПО ‘ОЦТКУМ’ ЖОР 39:01
4  АТ’Ощадбанк’ -2 40:44
5  ЖОГО ‘Аква-віта’ 42:19
6  ТОВ ‘ОКС’ 46:59
7  JTI – 2 47:46
8  Команда Борислава Розенблата 47:59
9  ВІДДІЛЕННЯ НОТАРІАЛЬНОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ 48:07
10 Юристи 48:18

Автор фото: Олександр КОЛІСНИЙ.

Leave a Comment