Як відзначатимуть День Незалежності у Житомирі (ПЛАН ЗАХОДІВ)

Традиційно у День Незалежності України, 24 серпня, у літньому театрі «Ракушка» та прилеглій до нього території міського парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна краща творча молодь Житомирщини проведе щорічний молодіжний фестиваль «ПОКОЛІННЯ НЕЗАЛЕЖНИХ–2019». Серед організаторів — управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління культури Житомирської міськради, молодіжні організації, волонтери та громадські активісти.

Новий, осучаснений формат заходу презентуватиме гала-концерт «УКРАЇНСЬКІ ХІТИ – ВІД МИНУЛОГО ДО СУЧАСНОГО», інтерактивний конкурс-буріме «Розкажи мені про Батьківщину» на кращий патріотичний слоган до Дня Незалежності, проведення молодіжних акцій, творчих зустрічей, майстер-класів, а також незалежний музичний хіт-парад open air.

День Незалежності України. План заходів на 24 серпня 2019 р.

Локація: літній театр «Ракушка» міського парку ім. Ю. Гагаріна

16.00 – 21.00 – головна сцена літнього театру «Ракушка» – фестиваль «Покоління незалежних-2019»

 • «Незалежна країна« – театралізована руханка з синьо-жовтими кульками за участю всіх учасників мистецької частини фестивалю та глядачів,

 • гала-концерт «УКРАЇНСЬКІ ХІТИ – ВІД МИНУЛОГО ДО СУЧАСНОГО»,

 • концертні програми колективів корпорації сучасного танцю «TSQUAD», естрадної студії «Brand Studio», центру успішних дітей «Kids Go», вокальної студії «Амадеус», міської студії естрадного мистецтва, молодіжного гурту «LM Studio».

 • тематична частина до Дня Незалежності України: інформація про історію Дня Незалежності України, як відзначають День Незалежності в інших європейських країнах, звичаї та традиції європейських столиць,

 • молодіжна патріотично-мистецька програма «Україна – це Європа»,

 • «Розкажи мені про Батьківщину» – фінал конкурсу-буріме на кращий патріотичний слоган до Дня Незалежності,

 • незалежний хіт-парад open air

16.00 – майданчик на вході до літнього театру «Ракушка« та пішохідна зона:

 • «Розкажи мені про Батьківщину» – конкурс-буріме на кращий патріотичний слоган до Дня Незалежності,

 • «Україна у серці» – патріотична молодіжна руханка,

 • арт-майданчик «Відео-привітання з Днем Незалежності без слів»,

 • виставка творчих робіт,

 • проведення акцій соціальної тематики, творчих зустрічей.

Генеральний медіа-партнер заходу – телерадіокомпанія «ЕФІР» та радіо «ХІТ FM», «Радіо Рокс», «Русское» радіо Україна», «Радіо НВ». Ексклюзивний медіа-партнер – газета «20 хвилин». Головний радіо-партнер – «Житомирська хвиля». Інформаційні партнери – РА «Прайм», інтернет-сайти: zhitomir.info, ruporzt.com.ua, 0412.ua, Афіша Житомира, Moemisto.ua, zamkova.info, dks.com.ua, vgolos.zt.ua, zt.20minut.ua, Житомир Today, газети «Імперія-TV», «Пульс».

Отож, чекаємо на вас у суботу, 24 серпня з 16 до 21 години у літньому театрі «Ракушка» міського парку культури і відпочинку, щоб разом відзначити День Незалежності України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *