Як виглядає сквер Тараса Шевченка після ремонтних робіт (ФОТО)

У сквері Тараса Шевченка, що у Житомирі, завершилися ремонтні роботи з укладання плитки. Крім того, реконструювали лавочку для відпочинку, відновили клумби, які вкриті квітами та спеціальним газоном, висадили і невеличкі декоративні рослини.

З’явилися у сквері і нові світильники. Вони нагадують світильники з парку відпочинку та культури. Фото зроблені станом на 29 червня.

До слова, на капітальний ремонт скверу біля пам’ятника Шевченку витратили понад півмільйона бюджетних коштів. міська рада має заплатити ще майже 800 тис. грн. Ремонт скверу біля пам’ятника Шевченку виконала фірма сина колишнього голови Корольовської районної ради.

Нагадаємо, що у ході капітального ремонту скверу по вулиці В.Бердичівській, що біля пам’ятника Т. Г. Шевченку, демонтували більше, ніж півтисячі квадратних метрів плитки. А от куди поділи демонтоване — достеменно не відомо. Зокрема, у міській раді з усіх сил намагаються цей факт приховати. Капітальний ремонт скверів біля пам’ятника Шевченку та на розі вулиць Перемоги і Ольжича планують закінчити 30 червня. Про це у відповіді на запит «Вголос.Zt» повідомив заступник міського голови Олександр Фещенко.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *