Як знайти квартиру в Чернівцях в оренду подружжю?

Як знайти квартиру в Чернівцях в оренду подружжю?

Та мінімізувати ризики оренди житлової нерухомості.

Якщо молодій сімейній парі в Україні ніде жити або має бути поїздка в незнайоме місто, то перше ніж вона відбудеться потрібно розібратися як забезпечити комфортний нічліг? З огляду на розвиток інформаційних технологій більшість людей починають пошуки в інтернеті. Але як серед різноманіття пропозицій знайти варіант від реального власника житлоплощі, щоб не витрачатися на послуги посередників? У даній ситуації важливо приділити увагу особливостям оголошення, за якими можна скласти певне враження про його автора.

Пошук варіантів

Сьогодні найняти квартири на DOM.RIA в Чернівцях не складе труднощів завдяки перевіреним оголошенням. Таке житло було вивчено особисто інспектором, про що свідчать знімки панорамного типу, якими доповнені пропозиції. Програма перевірених квартир допомагає орендарям і власникам житлоплощі співпрацювати безпосередньо, минаючи посередників у рамках законів що діють в Україні. DOM.RIA №1 серед сайтів у сфері оренди нерухомості. Тут представлена лише актуальна та перевірена інформація.

Відібравши серед великої кількості пропозицій кілька варіантів, максимально відповідних вашим вимогам, можна переходити до наступного етапу. При цьому щоб оренда квартири в Чернівцях пройшла успішно потрібно дотримуватися наступного плану:

  • Уточнити питання, що залишилися у наймодавця. Для цього потрібно зв’язатися з ним будь-яким зручним способом, запропонованим в оголошенні. Уточніть такі моменти як оплата комунальних послуг, наявність інтернету та особливості проведення поточних ремонтів.
  • Призначити час огляду квартири. Опинившись у квартирі перевірте наявність гарячої та холодної води, працездатність побутових приладів і меблів. З дозволу наймодавця запаліть плиту, відкрийте вікна та балконні двері.
  • Складіть орендну угоду в письмовій формі. Вона повинна зображати технічні параметри житла, права та обов’язки сторін угоди та форс-мажорні обставини, що дозволяють переглянути умови договору або припинення співпраці. Окремим пунктом вкажіть що орендодавець не має права відвідувати вашу квартиру без попередження або під час вашої відсутності.
  • Як доповнення до основної угоди складіть опис наявного в приміщеннях майна. Обов’язково вкажіть кількість і стан всього що знаходиться в кімнатах починаючи меблями та закінчуючи побутовими приладами. Тільки так можна уникнути конфлікту, з недобросовісним орендодавцем, який може спробувати вимагати відшкодування збитку що не існує.

Обов’язково переконайтеся, що відсутні заборгованості по платіжках комунального характеру, адже якщо відключать світло або газ вам, доведеться шукати нове житло. Для цього достатньо звірити показання приладів обліку споживання ресурсів з платіжками за останній місяць. У разі виявлення заборгованості важливо переконатися, що орендодавець погасить і її до вашого заселення.

Як мінімізувати ризики оренди житлової нерухомості?

Фахівці у сфері оренди житлової нерухомості рекомендують вивчати максимальну кількість пропозицій що існують і не поспішати дзвонити по першому ліпшому телефону. Крім цього, не рекомендується:

  • Зв’язуватися з орендодавцями, що пропонують непристойно дешеві варіанти нерухомості. У більшості випадків таке житло приховує проблеми юридичного або технічного характеру. Також це може бути виверт зловмисників для залучення довірливих клієнтів та отримання прибутку.
  • Оплачувати послуги ріелтора до досягнення позитивного результату. Відповідальний посередник ніколи не претендує на оплату до моменту дотримання умов письмового договору.
  • Нехтувати перевіркою документації. Не залишайте свій автограф у договорі та не віддавайте грошей наймодавцю, поки не вивчите квартиру і документи на неї. Важливо розглядати оригінали документів, а не ксерокопії.
  • Співпрацювати з орендодавцем за дорученням. Це улюблений спосіб шахраїв виманювати гроші з орендарів що нічого не підозрюють.
  • Погоджуватися на співпрацю якщо немає письмової згоди всіх власників нерухомості. Іноді квартирою можуть володіти кілька людей і в такій ситуації потрібна їх офіційна згода.

Якщо квартира сподобалася, але грошей недостатньо на оплату оренди завжди можна домовитися про заставу. При цьому обов’язково попросіть в орендодавця написати розписку. В іншому випадку у вас не буде доказів, що ви передавали гроші незнайомій людині.

Як забезпечити комфорт проживання в орендованій квартирі?

Щоб безпечно орендувати квартиру в Чернівцях, подружжю в першу чергу потрібно переконатися у власній платоспроможності. Також потрібно бути адекватним квартиронаймачем, адже у співпраці зацікавлені обидві сторони угоди. Ну і найголовніше завжди складайте письмову угоду, тим більше що її не обов’язково реєструвати у нотаріуса.

Leave a Comment