Якість асфальту, який поклали у Житомирі, перевіряє київська фірма

У мікрорайоні Польова почали брати проби асфальту після капремонту в дворах мікрорайону. Така практика контролю асфальтування доріг та тротуарів застосовується у Житомирі вперше. Проби почали брати після скарг на проведені ремонти. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Проби відбираються за допомого спеціальної портативної бурильної техніки. Далі зразки дорожнього покриття будуть досліджуватися у лабораторії. Спеціалісти обіцяють надати висновки експертизи вже до кінця цього місяця. Експертизу проводить київська фірма ДП «Дорцентр», – йдеться у повідомленні.

За словами начальника контрольно-аналітичного відділу міської ради Валентини Козяр, рішення перевірити якість робіт, здійснених підрядниками, було прийнято після ряду скарг на проведені ремонти по укладці асфальту на Польовій. Після завершення експертизи буде прийнято відповідне рішення по прийому об’єктів.

Секретар міської ради Наталія Чиж повідомила, що у разі виявлення незадовільних показників експертизи, гроші за пророблену неякісну роботу підрядник з бюджету не отримає.

Нагадаємо, тротуари у центрі Житомира ремонтуватимуть незважаючи на погоду, – начальник управління капітального будівництва. На перехресті вулиць Перемоги та Грушевського не працюють світлофори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *