Якщо до вас зателефонували з такою пропозицією, негайно дзвоніть у поліцію

Якщо до вас зателефонували з такою пропозицією, негайно дзвоніть у поліцію

“Виручаючи сина з поліції” жителька Баранівки віддала шахраям 14 тисяч.

У Баранівці 79-річна жінка, “виручаючи сина з поліції” перерахувала шахраям всі свої заощадження – 14 тис. грн. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області. Якщо до вас зателефонували з подібною пропозицією, набирайте номер «102».

«24 січня до Баранівського відділення поліції звернулася 79-річна жителька району із повідомленням про ошуканство. Як розповіла пенсіонерка поліцейським, напередодні на її стаціонарний телефон подзвонив невідомий чоловік, який назвався поліцейським. Після того незнайомець повідомив, що син бабусі затриманий правоохоронцями за вчинення злочину і знаходиться у поліцейському відділку у м. Житомирі. Така звістка неабияк схвилювала літню жінку і наступну інформацію про «фінансове залагодження питання» вона сприйняла, швидше, як настанову, яку й поспішила виконати, аби врятувати рідну людину з халепи. Про те, що можна було б і зателефонувати синові, спохвату не зметикувала. Натомість через найближче банківське відділення перерахувала на названий незнайомцем рахунок усі грошові заощадження – 14 тисяч гривень. І лише згодом насмілилася дізнатися про синову долю у нього самого. Звісно, чоловік про власні «кримінальні перипетії» навіть і не здогадувався», – йдеться у повідомленні.

Інформація за вказаним фактом була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.190 (Шахрайство) ККУ. У рамках розпочатого кримінального провадження поліція встановлює причетних до ошуканства осіб. Правоохоронці застерігають громадян від пройдисвітів, які полюють на їхні заощадження, подекуди вдало користуючись загальновідомою схемою «уявного порятунку з поліцейського відділку», «термінових коштів на лікування жертви ДТП» тощо. Якщо до вас зателефонували з подібною пропозицією, набирайте номер «102».

Нагадаємо, в області активізувалися шахраї, які діють під виглядом податківців. Озброєні чоловіки напали на підприємців та забрали золото на 15 мільйонів. 20 “чорних” лісорубів із закритими обличчями напали на лісову охорону.

Leave a Comment