Якщо питання не вирішать за місяць – підемо перекривати дорогу, –  депутат обласної ради ВО «Батьківщина» Володимир Кропивницький

Якщо питання не вирішать за місяць – підемо перекривати дорогу, – депутат обласної ради ВО «Батьківщина» Володимир Кропивницький

Жителі Корбутівки ходять темними коридорами.

27 березня 2017 року відбулися обговорення щодо передачі  у комунальну власність міста житлових будинків по вулиці Чуднівській №106, 108, 110 та по вулиці Чумацький шлях №4, що перебувають на балансі БУ №3 Житомирської КЕЧ району та в оперативному управлінні Міністерства оборони України.

На засіданні були присутні голова АОСББ «Жито-Мир», депутат міської ради ВО «Батьківщина» Ігор Скоропад,  директор БУ №3 КЕЧ смт Озерне Леонід Шпаківський, від КЕВ міста Житомира – головний інженер Олексій Клименко, начальник житлової групи Олег Марченко, представники виконавчого комітету Житомирської міської ради, голова ОСББ «Чуднівська- 110» Олександр Сергєєв, директор КП «ВЖРЕП №1» Микола Волощук  та мешканці будинків.

Обговорювали питання боргів будинкоуправління перед Житомирським РЕМ, який постійно відключає світло у під’їздах та ліфти. Крім того, будинки знаходяться в аварійному стані. Електрика, трубопровід, теплопостачання потребують негайного ремонту. Люди сподіваються, що при передачі будинку до ОСББ, місто виділить кошти на ремонт. Але міська рада повинна спочатку прийняти їх  у комунальну власність.

«БУ №3 не обслуговує наш будинок відповідно до регламентуючих  документів. У будинку припинено електропостачання місць загального користування. Чому ми маємо ходити темними коридорами і сходами? Електрообладнання, трубопровід, теплопостачання  потребують ремонту. Місцева влада виділяє кошти для цього, але в тому разі, коли будинок буде передано в ОСББ», розповіли мешканці будинку по вулиці  Чуднівська, 110.

За словами депутатів Володимира та Людмили Кропивницьких, вони неодноразово зверталися до міської влади щодо прийняття в комунальну власність міста даних житлових будинків.  Депутати зазначили, що рішенням сесії міської ради двадцять третього скликання від 25.06.2001 №237 надано згоду КЕВ м. Житомира на прийняття будинків №106, 108, 110 по вул. Чуднівській та №4 по вул. Чумацький шлях в міську комунальну власність. Передача будинків залежить виключно від керівництва БУ №3 Житомирської КЕЧ району.  На даний час балансоутримувачем будинків направлено на адресу Міністерства оборони України документи для отримання погодження на списання будинків з балансу, що передбачено постановою КМУ від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».  Остаточна передача будинків залежить від рішення заступника Міністра оборони України від 16.06.2016 №11695/з щодо порядку списання з балансу житлових будинків у Міністерстві оборони України.

«Влада і КЕЧ, усі відсторонилися від людей. Грають ними у футбол. Люди сидять у квартирах без світла, постійно ліфти відключають. Я особисто займався цим питанням з 2010 року, але міська влада не приймає на баланс ці будинки. Тому на сьогоднішніх громадських слуханнях ми разом із мешканцями вирішили, що будемо звертатися і до міського голови, і до депутатів обласної ради, і до Міноборони, щоб вони передали мешканцям їх будинки, а вони вже визначать самі, чи у  ЖЕКах будуть обслуговуватися, чи створять ОСББ . Якщо питання не вирішать за місяць, то піду разом із мешканцями перекривати дорогу, бо інакше нас не чують!» сказав депутат обласної ради Володимир Кропивницький.

За результатами обговорення, за ініціативи депутата Людмили Кропивницької на черговій  сесії міської ради буде внесено проект рішення щодо звернення депутатів міської ради до Міністерства оборони України щодо прискореного списання будинків КЕЧ із балансу Міністерства оборони України, його погодження і підписання Міністром оборони України.

Прес-служба депутата Житомирської обласної ради Володимира Кропивницького.

 

Leave a Comment