Якими будуть нові карантинні обмеження у Житомирі

Якими будуть нові карантинні обмеження у Житомирі

За рішенням комісії ТЕБ і НС.

З 2 листопада у Житомирі діятимуть нові карантинні обмеження. Таке рішення прийняла міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відтак, старші класи шкіл (з 5 по 10) навчатимуться дистанційно. Початкові класи продовжуватимуть навчання. Дитячі садочки не закриватимуть. Вони працюватимуть у стаціонарному режимі.

Обіцяють не вводити обмеження і щодо роботи торговельних закладів. Втім обіцяють посилити роботу мобільних груп з перевірки дотримання протиепідемічних заходів.

Єдине обмеження, яке планують ввести у Житомирі, це проїзд пільговиків у громадському транспорті. Ці категорії громадян зможуть користуватися правом на безкоштовний проїзд з 10-ї до 16-ї години.

За словами голови комісії Сергія Кондратюка, з 2 листопада Житомир віднесено до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Конкретних обмежень рішенням державної комісії ТЕБ та НС для міста поки не встановлено.

Нагадаємо, що за останню добу на Житомирщині зафіксували 348 випадків захворювання на COVID-19. На початку жовтня в області до «помаранчевої» зони віднесли 12 районів.

Leave a Comment