“Ялинка challenge”: житомирські лісівники прагнуть привернути увагу до всихання лісів

“Ялинка challenge”: житомирські лісівники прагнуть привернути увагу до всихання лісів

Учасники акції вишикувалась у вигляді «живої» зеленої ялинки.

На Житомирщині вперше в Україні  відбувся флешмоб «Ялинка challenge». Мета акції – привернути увагу громадськості до проблеми всихання лісів. Про це повідомила прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.

Учасники акції вишикувалась у вигляді «живої» зеленої ялинки, демонструючи єднання думок та спільність позицій. Адже останнім часом не зовсім кваліфіковані псевдоексперти поширюють думку серед населення про «надуману» проблему короїда і прагнуть заборонити усі види діяльності у лісі. На жаль, шкідник цього тільки і чекає…Масова акція повинна змінити думку громадськості і призвести до конструктивного діалогу між людьми та лісівниками. Естафету житомирські лісівники передають всім своїм колегам”, – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що лише за минулий рік в області короїд пошкодив майже 10% хвойних лісів. А 22 тис. гектарів – вже «мертві». Від всихання страждає і перлина нашого краю – резерват Поліський заповідник, де «мертвими» деревами охоплено понад 400 гектарів.

Нагадаємо, понад 2 мільйони гривень вторгували лісівники області за ялинки. Сотні лісівників вийшли на мітинг під стіни Житомирської РДА.

Leave a Comment