З 1 червня усі пільговики та пенсіонери їздитимуть в маршрутних  “таксі” безкоштовно

З 1 червня усі пільговики та пенсіонери їздитимуть в маршрутних “таксі” безкоштовно

А перевізники за кожне порушення платитимуть 850 гривень.

Житомирська міська рада підписала додаткові угоди з перевізниками, згідно яких усі пільговики та пенсіонери їздитимуть безкоштовно, а власники маршрутів за кожне порушення сплачуватимуть 850 гривень. Про це повідомив заступник міського голови Дмитро Ткачук 22 травня під час брифінгу.

За його словами, тариф на проїзд з 1 червня зросте до п’яти гривень, але для цього перевізники мали внести в свої договори ряд правил. Одна з них – це безкоштовний проїзд для пільговиків усіх категорій та пенсіонерів.

«Зокрема, це чотири базові умови, які було узагальнено на громадських слуханнях – встановлення електронного квитка до 2017 року, автобуси старше десяти років ( на лінії їх курсує 23 одиниці) мають бути замінені впродовж місяця, вартість проїзду для школярів – дві гривні впродовж всього року, перевезення всіх категорій пільговиків без обмежень за рахунок перевізників», – сказав Ткачук.

Міська рада застосовуватиме штрафні санкції для перевізників, які не будуть виконувати вимоги. Але для цього мають бути надані докази.

«Що стосується штрафних санкцій, то у нас передбачено п’ятдесят неоподатковуваних мінімумів, тобто 850 гривень за кожне порушення. Але такий факт має бути чітко зафіксований, бо перевізники можуть оскаржувати такі речі», – розповів Ткачук.

Нагадаємо, що вартість проїзду у маршрутних “таксі” у Житомирі з 1 червня коштуватиме 5 грн. Таке рішення прийняли члени міськвиконкому під час засідання 16 травня.

Автор:Юлія РАДЬКО.

Leave a Comment