З 9 до 12 травня в області обмежили перебування громадян у громадських місцях

З 9 до 12 травня в області обмежили перебування громадян у громадських місцях

Карантин.

На період травневих свят з 9 травня до 12 травня в Житомирській області введено додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню COVID-19. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.
“з 13:00 9 травня до 06.00 12 травня в Житомирській області введено додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.
Зокрема введено обмеження щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період вихідних і святкових днів.
Крім того, буде посилено контроль поліцейськими та нацгвардійцями за дотриманням громадянами карантинних обмежень”, – йдеться у повідомленні.
У зв’язку з карантином Україна цьогоріч утримається від проведення масових заходів з відзначення 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Нагадаємо, кожен може долучитися до Всеукраїнської акції «Подякуй ветерану на відстані», ініційовану Укрпоштою у партнерстві з Міністерством ветеранів України та Міжнародним благодійним фондом «Let’s help» та привітати ветеранів, не виходячи з дому. Для цього до 9 травня на сайті компанії можна обрати один з кількох варіантів допомоги ветеранам. 
.

Leave a Comment