З бюджету Малина виділять кошти на сплату податків комунальниками

З бюджету Малина виділять кошти на сплату податків комунальниками

За постановою Верховного суду.

Малинська міська рада виділить з бюджету 216 тис. 26 грн 51 коп на сплату податків виробничим комунальним житлово-ремонтним експлуатаційним підприємством. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Схвалити виділення коштів на виконання Програми благоустрою та розвитку комунального господарства м. Малина на 2017-2019 роки в частині надання фінансової підтримки Виробничому комунальному житлово-ремонтному експлуатаційному підприємству Малинської міської ради на сплату податкового боргу за рахунок перевиконання дохідної частини загального фонду міського бюджету відповідно п.7 статті 78 Бюджетного кодексу України», – йдеться у документі.

У преамбулі до документа йдеться, що дане рішення приймається згідно із Постановою Верховного суду України.

У реєстрі судових рішень йдеться, що дана справа тягнеться ще з 2014 року. Ще у вересні 2014 року Малинська об’єднана державна податкова інспекція звернулася до суду з позовом до міської ради. Комунальне підприємство мало заборгованість по сплаті податку на додану вартість та земельного. Розгляд справи у суді тривав 4 роки. Остаточне рішення у грудні 2018 року прийняв Верховний суд України, яким зобов’язав комунальників сплатити заборгованість.

Нагадаємо, що у січні 2019 року Малинська міська рада виділила кошти на підтримку місцевих податківців. У Житомирській міській раді не знають, скільки жителів району платять податки до міського бюджету.

Leave a Comment