З бюджету Житомира витратять ще майже 100 тисяч на археологічні розкопки

З бюджету Житомира витратять ще майже 100 тисяч на археологічні розкопки

На Замковій горі.

Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради витратить ще 99 тис. 123 грн 75 коп на забезпечення археологічних розкопок на Замковій горі. Інформацію про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер на визначення підрядника з даних робіт не проводили. Угоду підписали із науково-дослідним центром «Охоронна археологічна служба України» Інституту археології НАН України. Обґрунтували тим, що договір про розкопки уклали ще у вересні 2017 року. Однак поки тривали дослідження — закінчився термін дії договору. Тож у департаменті містобудування вирішили укласти новий.

Документ підписали 16 липня. Згідно із календарним планом, підрядник протягом липня готує та подає звіт про дослідження пам’ятки. До кінця жовтня фахівці науково-дослідного центру мають виміряти розміри виявлених підземних споруд. Остаточний звіт мають подати до департаменту до 31 жовтня.

Нагадаємо, що археологів, які досліджують Замкову гору, позбавлять плати за порушення благоустрою. На околиці Житомира археологи досліджують пізньотрипільське поселення.

Leave a Comment