З гаража житомирської волонтерки викрали речі та амуніцію, які збирали на фронт для бійців

З гаража житомирської волонтерки викрали речі та амуніцію, які збирали на фронт для бійців

Пограбування сталося кілька днів тому.

У Житомирі з гаража відомої волентерки Юлії Толмачової викрали речі, які вона збиралася відвести військовим на Схід. Про це 11 липня жінка повідомила на своїй сторінці у Facebook. За словами Толмачової, пограбування сталося під час її перебування на реабілітації в Карпатах.

«Я виявила, що з мого гаража вкрали дуже багато того, що всім миром ми збирали для хлопців на передку. Вкрадено форму, спеціальну амуніцію, плитоноски, взуття, каву, енергетики, навіть мій фронтовий “бронік” та багато-багато іншого. Я з таким трудом дістала для розвідника взуття 48 розміру – його теж вкрали! Як так можна, якась сволота , можна сказати, вкрала чиєсь життя там, на передку, адже всі знають, що все, що ми з такими потугами збираємо – все це рятує життя. Крадії, де ваша совість, де ваша порядність! Хоч чи можна вас назвати людьми, бо ви вкрали у хлопців, що вас же захищають! ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ: якщо хтось буде бачити, або комусь запропонують по-дешевці: тактичні ремні, плитоноски (англійські та українські), маскхалати “берізка” і “піксельні”, тактичне взуття фірми ” М-ТАК”, італійську форму, французькі футболки, військові сірі брюки фірми “Айтек” (ВСЕ НОВЕ!!!) – відреагуйте негайно, це вкрадено у наших солдатів, витягнуто з мого гаража. Злодії були в рукавичках, півдня працювала поліція, кінологи з собаками , але крадії навіть перевдягли взуття на нове і сліди обриваються біля гаражу, плюс пройшов дощ. Це пограбування сталося під час мого перебування на реабілітації в Карпатах, приблизно 6-7 липня. Тварюки, якщо ви це читаєте – поверніть вкрадене, це чиїсь життя, якщо у вас є хоч краплина совісті! НЕ БУДЬТЕ ВСІ БАЙДУЖИМИ – хто може – допоможіть повернути! Якщо у когось проснеться совість і ви захочете хоч що небудь повернути – телефонуйте мені 067-783-48-14, я пробачу вам! У зв’язку з цим я змушена переносити виїзд в район ООС, а там так чекають, адже все це було закуплено за клопотаннями самих командирів та воїнів», – написала волонтерка.

Нагадаємо, за численні крадіжки з магазинів чотирьом жителям області «світить» до 12 років тюрми. Поліцейські затримали групу приїжджих, які обікрали на чверть мільйона оселі житомирян.

Leave a Comment